Naujienos

Visos naujienos

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Lietuvos elektroninės prekybos rinka visada pagyvėja prieš pagrindines šventes – Kalėdas, moters dieną, šv. Valentino dieną ir kitas plačiai švenčiamas šventes, kurioms tiesiog būtinos originalios dovanos. Perkama visko gana įvairiai, tačiau pasak DienosAkcijos.lt projekto vadovės, Valentino dovanoms vienas pirkėjas vidutiniškai išleidžia apie 50 litų.

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Rinkos dydis yra gana nemažas, nes grupinių nuolaidų kuponų pardavimai per mėnesį pasiekia ir viršija 10 milijonų litų. Tai sumos, su kuriomis dirba tiek rinkodaros specialistai, tiek pardavėjai, bendradarbiaujantys su grupinių apsipirkimų portalais. Šiuo metu jaučiamas didelis pagyvėjimas, nes žmonės aktyviai domisi Valentino dienos proga dovanojamomis dovanomis.

Kuponai – geros dovanos?

Geriau paanalizavus grupinių nuolaidų reiškinius pamatysime, kad iš dalies pasikeitė pati dovanos koncepcija. Jei prieš kelis dešimtmečius populiariausios dovanos buvo indai, stalo įrankiai ir kitokios buities priemonės, tai pastaruoju metu išpopuliarėjo tiesiog dovanų kuponai.

Pirmieji dovanų kuponai Lietuvoje pasirodė prieš daugiau nei 10 metų. Tai buvo įvairių parduotuvių kuponai už tam tikrą sumą pinigų. Jie tapo itin populiarūs ir dovanojami ne tokiems artimiems žmonėms, kurių skonis ir pomėgiai nėra žinomi. Artimiesiems buvo dovanojami tais atvejais, kai kildavo tam tikrų delikačių klausimų, pavyzdžiui apie apatinio trikotažo dydžius ir odos priežiūros niuansus.

Pastarieji 5 metai Lietuvos ir pasaulio el. komercijos srityje buvo itin įspūdingi, nes atsirado ir išpopuliarėjo naujas apsipirkimo būdas – grupinės nuolaidos. Kadangi viskas daroma internetu, o kuponas yra paprasčiausias atspausdintas popieriaus lapas, labai keista, kaip ši dovana išpopuliarėjo. Gana paradoksalu, bet dabar tenka pastebėti gėlių puokštę su prie jos pritvirtintu pailgu voku, kuriame dedami nebe pinigai, o gražiai sulankstytas dovanų kuponas.

Psichologiškai dovana yra išskirtinio dėmesio parodymas, o ne siekis perduoti didesnį turtą. Dėl to paprastas atspausdintas lapas emociškai tebėra toks pats stiprus, kaip ir kavos servizas, arba paauksuotas vizitinės kortelės dydžio kuponas iš rūbų ar papuošalų parduotuvės.

Kokios dovanos populiariausias šv. Valentino dienai

DienosAkcijos.lt yra įvairių nuolaidų agregatorius, surenkantis visas nuolaidas ir jas sugrupuojantis pagal vietą ir tipą. Aiškiai matome tendencijas, kurios yra šiuo metu „ant bangos“, tad galime sudaryti populiariausių Valentino dienos dovanų penketuką:

1. Viešbučių pasiūlymai – gana keista, tačiau šiais metais itin daug viešbučių pasiūlymų praleisti romantišką naktį jų apartamentuose, pasinaudoti papildomomis viešbučio paslaugomis. Ši dovana itin tinkama Valentino dienai, nes pasiūlymas galioja dviems asmenims, be to yra pakankamai romantiškas ir intymus. Tai universali dovana, kurią gali dovanoti tiek vyrai, tiek moterys savo mylimiems žmonėms.

2. Grožio procedūros – jau tampa tradicine šv. Valentino dienos proga. Dažniausias šias dovanas dovanoja laiko pritrūkę vyrai savo moterims.

3. Kosmetika – nors kosmetika tinka visoms progoms, tačiau Valentino dienos proga šių pasiūlymų pastebimai padaugėja. Dažniausiai aktyvesnė yra moteriškos kosmetikos prekyba.

4. Bižuterija ir aksesuarai – papuošalai yra viena iš populiariausių intymius santykius lydinti dovana apskritai, ne tik internete, bet ir paprastose parduotuvėse. Rankinės, žiedai, auskarai, kiti aksesuarai turi aiškų tikslą – priminti juos dovanujusius žmones dar ilgai.

5. Linksmos dovanos – tai netradiciški niekučiai, kurie dažnai būna nedideli, nebrangūs, tačiau nekasdieniniai ir originalūs.

Buitinė technika, deja, turės palaukti iki Kalėdų, kai jos populiarumas sparčiai išauga. Taip pat ir pramogos, nors į kinus ir spektaklius žmonės vis dar vaikšto per savo meilės šventę.

Dienos akcijos stebimos nuolatos, todėl laukti čia nelabai yra ko. Dėl to prieššventinė prekyba yra gana spontaniška – „pamačiau ir perku, kaip panaudoti – galvosiu vėliau“. Tai tik į naudą verslui, kuris sutinka padaryti ženklias nuolaidas savo pirkėjams.

Portale DienosAkcijos.lt galite rasti pačias įvairiausias dovanas, kurios pradžiugins Jūsų artimuosius. Atminkite, atspausdintas kuponas yra tik popierėlis, tačiau jo įteikimas ir parodomas dėmesys bus įvertintas šimteriopai.

Kitos naujienos

Nemokami kuponai

Dažniausiai užduodami klausimai apie grupinius apsipirkimus

Dovanų kuponai

Grupiniai pirkimai verslui

Nuolaidos

DienosAkcijos.lt

Kasdien naujos dienos akcijos bei grupinių apsipirkimų pasiūlymai!

Dienos akcijos net iš 42 portalų!

Turime tau net 1851 pasiūlymą.

Pasiūlymų prenumerata

Grožio dovanos
noriunoriunoriu.lt