Naujienos

Visos naujienos

Nemokami kuponai

Gyvename amžiuje, kuriame žodis „nuolaida“ tapo viena svarbiausių sąvokų, motyvuojančių kažką įsigyti ir nedelsiant išmėginti. Taip pat nedrįsime ginčytis, kad sėkmingam verslui reikalinga reklama, taigi vienas geriausių būdų pareklamuoti savo prekes ar paslaugas – klientams suteikti nuolaidų. Šiuo keliu žengia daugybė kavinių, restoranų, viešbučių, SPA procedūras atliekančių centrų ir įvairiausias kitas pramogas teikiančių įmonių.

Nemokami kuponai

Taip pat nuolaidas taiko ir tokiu būdu ištikimų klientų ratą plečia nemaža dalis prekybininkų, kurių verslo sėkmei reikalinga kuo didesnė apyvarta. Tikriausiai pastebime, kad šiuolaikinė paslaugų sfera tampa sunkiai įsivaizduojama be dovanų čekių ir kuponų. Pastarieji sudaro ir dienos akcijų verslo esmę.

Dienos akcijų portaluose galime pasirinkti dviejų rūšių kuponų. Pirmajai rūšiai priskiriami kuponai, už kuriuos reikia susimokėti vos išsirinkus patikusią prekę ar paslaugą. Tokie kuponai puikiai tinka dovanoti, ypač jei perkamos grožio puoselėjimo procedūros ir nekasdienio vartojimo prekės. Kad ir kaip viskas gražu atrodytų prieš įsigyjant tokį kuponą, visgi yra keli nedideli minusai. Pirma, mokant už prekę ar paslaugą, prisideda ir visai nemaži banko mokesčiai. Taigi, pavyzdžiui, pirkti prekę už kelis litus gali būti finansiškai nenaudinga. Antra, kartais įsigyti kuponai tiesiog pasimeta, pamirštame, kad juos įsigijome, ir kuponų galiojimo laikas baigiasi. Analogiškai gali nutikti ir žmogui, gavusiam kuponą dovanų: jis gali nespėti pasinaudoti paslauga ar įsigyti prekės laiku.

Tuo tarpu antrajai kuponų rūšiai priskiriami nemokami kuponai. Juos gauti labai paprasta: apsilankius dienos akcijų ir kituose portaluose reikia pasirinkti, kokiai prekei ar paslaugai nemokamą kuponą norite gauti, taip pat pasirinkti nemokamų kuponų kiekį, nurodyti elektroninio pašto adresą, kurio kuponai bus atsiųsti, bei įvesti saugos kodą. Gauti šios rūšies kuponą užtrunka vos kelias minutes, o nauda – didžiulė, nes išbandyti naujas paslaugas ar pamėgtomis pramogomis mėgautis galėsite kur kas pigiau. Taip pat sutaupysite pinigus, kuriuos būtumėte skyrę bankų pavedimams, o jei kupono laikas netyčia pasibaigtų – nieko tokio, nes juk vis tiek už kuponą nieko nemokėjote.

Pasinaudoję dienos akcijų pasiūlymais ir susigundę parsisiųsti nemokamą kuponą, galėsite su nuolaida, svyruojančia nuo 10 iki 50 procentų, mėgautis gardžiais patiekalais kavinėse, baruose ir restoranuose, specializuotose parduotuvėse pigiau įsigyti maisto prekių, gėrimų, papuošalų, grožio priežiūros priemonių, kosmetikos – kitaip tariant, prekių ar paslaugų, kurioms nuolaidų rasti net nesvajojote. Kai kurie nemokamus kuponus platinantys paslaugų teikėjai taiko ne nuolaidas, bet, pateikus kuponą, kviečia visiškai nemokamai vakarienės pasivaišinti vynu ar šampanu. Taigi, vienokiu ar kitokiu būdu, nemokami kuponai padeda tikrai nemažai sutaupyti.

Kitos naujienos

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Dažniausiai užduodami klausimai apie grupinius apsipirkimus

Dovanų kuponai

Grupiniai pirkimai verslui

Nuolaidos

DienosAkcijos.lt

Kasdien naujos dienos akcijos bei grupinių apsipirkimų pasiūlymai!

Dienos akcijos net iš 42 portalų!

Turime tau net 1851 pasiūlymą.

Pasiūlymų prenumerata

Grožio dovanos
noriunoriunoriu.lt