Apie DienosAkcijos.lt

DienosAkcijos.lt yra dienos akcijų ir grupinių pirkimų agregatorius. Mes sekame visas akcijas iš visų Lietuvos dienos akcijų, grupinių pirkimų ir kitų portalų. Kai surenkame visas siūlomas akcijas, jas pateikiame savo tinklalapyje. Taip vienoje vietoje jūs galite surasti visas siūlomas akcijas, todėl niekada nepraleisite puikaus pasiūlymo.

Mes pateikiame akcijas ne tik iš didžiausių portalų, tačiau ir iš mažesnių, kurie siūlo puikias akcijas. Dedame pastangas, kad pasiūlymų būtų iš kuo daugiau portalų ir taupant jūsų laiką iš visų portalų surinkti pasiūlymai pateikiami vienoje vietoje. Taip pat juos galite peržiūrėti pagal kategorijas, miestus. Dominančių pasiūlymų paieškai padarėme paieškos funkciją. Įveskite paieškos žodį ar frazę ir visos dienos akcijos atitinkančios jūsų užklausą bus parodomos.

DienosAkcijos.lt skelbiama informacija yra pateikiama trečiųjų asmenų, tiesiogiai atsakingų už tos informacijos tikslumą. DienosAkcijos.lt pateikiamos nuorodos į kitas svetaines. Mes neatsakome už tų svetainių turinį ir jų daromą įtaką. Prekės ženklai, kurie atvaizduojami prie akcijų, nėra DienosAkcijos.lt nuosavybė ir DienosAkcijos.lt neturi nieko bendro su jais, jie naudojami tik kaip informacijos šaltinis vartotojui. Jei manote, kad kažkas pažeidžia Jūsų autorines teises, praneškite mums ir mes reaguosime, panaikindami tokį pažeidimą.

Sunkiai dirbame, kad galėtume pateikti visas akcijas kuo patogiau, todėl nuolat galvojame apie naujus filtrus, patogesnes paieškos galimybes. Nenorime apsiriboti tik tinklalapiu, todėl apie puikius pasiūlymus informuosime ir Facebook, Google Plus, Twitter bei Pinterest socialiniuose tinkluose. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite visus dienos pasiūlymus į savo el. pašto adresą. Ateityje suteiksime galimybę visas akcijas matyti savo išmaniajame telefone, pasinaudojant mūsų programėle.

DienosAkcijos.lt

Kasdien naujos dienos akcijos bei grupinių apsipirkimų pasiūlymai!

Dienos akcijos net iš 42 portalų!

Turime tau net 36 pasiūlymus.

StiliausGuru.lt

Pasiūlymų prenumerata