Naujienos

Visos naujienos

Dovanų kuponai

Tikriausiai kiekvienas sutiks, kad ne tik dovanoti, bet ir gauti dovanas be galo smagu. Tačiau dažnai nutinka taip, kad gautoji dovana ne tik kad nepatinka, tačiau yra visiškai nenaudinga.

Dovanų kuponai

Tikriausiai kiekvienas sutiks, kad ne tik dovanoti, bet ir gauti dovanas be galo smagu. Tačiau dažnai nutinka taip, kad gautoji dovana ne tik kad nepatinka, tačiau yra visiškai nenaudinga. Ypač rizikuojame tada, kai dovaną renkame mažai pažįstamam žmogui, nesusipažinę su jo pomėgiais ir veikla. Kad nei savęs, nei to, kuriam teikiame dovaną, nepastatytume į nemalonią padėtį, pati paprasčiausia išeitis – dovanoti kuponą, suteiksiantį neribotą pasirinkimo laisvę.

Dovanų kuponų yra dviejų rūšių. Pirmajai priklauso konkrečiai prekei ar paslaugai įsigyti skirti kuponai, pavyzdžiui, kuponas masažui su karštais akmenimis, kuponas manikiūrui su ilgalaikiu lakavimu ar kuponas pramoginiams šokiams. Dovanodami tokią dovaną visgi taip pat šiek tiek rizikuojame, kad paslauga nepatiks ir neatitiks dovanos gavėjo poreikių.

Antrasis variantas – kiek universalesnis – dovanoti tam tikro paslaugų tiekėjo čekį, kuris galios visoms toje prekybos sistemoje esančioms prekėms ar paslaugoms priklausomai nuo to, ką pasirinkome. Taip visiems, kurie mums svarbūs, suteiskime pasirinkimo laisvę, neįpareigosime, pavyzdžiui, visiškai nemėgstančio sportuoti pradėti lankyti sporto klube, o bijančiajam aukščio nedovanosime kupono laipioti dirbtinėmis uolomis.

Tikriausiai kiekvienas mūsų sutiks, kad dovanų prikimo siaubas užgriūva per didžiąsias metų šventes – belaukiant Kalėdų ir Naujųjų metų. Tuomet tenka beieškant dovanų lakstyti po žmonių pilnus prekybos centrus, o to rezultatas – dažnai tiesiog stveriame tai, kas parduotuvėje tuo metu pakliuvo po ranka. Taip namuose atsiranda 5 moliniai, močiutės laikus primenantys puodeliai, 30 arbatos dėžučių ar 8 poros vaikystę primenančių šlepečių su paršeliais (mat viename prekybos centrų buvo itin „patraukli“ akcija). Patikėkite, bet koks dovanų kuponas gali kaip ranka nuimti Jūsų vargus bei padėti išvengti prieššventinių grūsčių bei psichozės.

Taip pat dažnai susiduriame su galvosūkiais „ką gi padovanoti žmogui, kuris viską turi?“, „kas gi tikrų naujagimiui ir jo nepriteklių anaiptol nekamuojamiems tėveliams?“, „kaip atsidėkoti, dovanojant neutralią dovaną?“ ir t. t. Šiais atvejais bene vienintelė tinkamiausia išeitis – taip pat dovanų kuponas, leisiantis įsigyti unikalių prekių, pasilepinti, atsipalaiduoti ar pasigražinti, o galbūt ir išbandyti kažką nauja.

Tad visus kviečiame įsidėmėti, kad dovanojant dovanų kuponus ženkliai sumažėja tikimybė „prašauti“, o patenkintos dažniau nei dovanojant apčiuopiamus daiktus lieka abi pusės: tiek dovaną dovanojantis, tiek ją gaunantysis. Perkant dovanų čekius siūloma palanki nuolaidų sistema, sužavėsianti net ir išrankiausius klientus. Dovanų čekiu atsiskaitantiesiems bus pasiūlyta galimybė primokėti ir pasimėgauti net keliomis paslaugomis.

Kviečiame pasinaudoti DienosAkcijos.lt tinklalapyje rastais pasiūlymais ir brangiausiems žmonėms dovanoti prasmingas, išmonės kupinas dovanas!

Kitos naujienos

Nemokami kuponai

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Dažniausiai užduodami klausimai apie grupinius apsipirkimus

Grupiniai pirkimai verslui

Nuolaidos

DienosAkcijos.lt

Kasdien naujos dienos akcijos bei grupinių apsipirkimų pasiūlymai!

Dienos akcijos net iš 42 portalų!

Turime tau net 1851 pasiūlymą.

Pasiūlymų prenumerata

Grožio dovanos
noriunoriunoriu.lt