Naujienos

Nemokami kuponai

Nemokami kuponai

Gyvename amžiuje, kuriame žodis „nuolaida“ tapo viena svarbiausių sąvokų, motyvuojančių kažką įsigyti ir nedelsiant išmėginti. Taip pat nedrįsime ginčytis, kad sėkmingam verslui reikalinga reklama, taigi vienas geriausių būdų pareklamuoti savo prekes ar paslaugas – klientams suteikti nuolaidų. Šiuo keliu žengia daugybė kavinių, restoranų, viešbučių, SPA procedūras atliekančių centrų ir įvairiausias kitas pramogas teikiančių įmonių.

Skaityti apie nemokamus kuponus »

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Lietuvos elektroninės prekybos rinka visada pagyvėja prieš pagrindines šventes – Kalėdas, moters dieną, šv. Valentino dieną ir kitas plačiai švenčiamas šventes, kurioms tiesiog būtinos originalios dovanos. Perkama visko gana įvairiai, tačiau pasak DienosAkcijos.lt projekto vadovės, Valentino dovanoms vienas pirkėjas vidutiniškai išleidžia apie 50 litų.

Skaityti apie Šv. Valentino dovanas »

Dažniausiai užduodami klausimai apie grupinius apsipirkimus

Dažniausiai užduodami klausimai apie grupinius apsipirkimus

Grupinių apsipirkimų svetainėse jūs rasite pasiūlymus vartotojams, kaip sutaupyti perkant produktus ar paslaugas. Prekybininkai dažniausiai sutinka pasiūlyti klientams gana dideles nuolaidas (paprastai 50% nuolaida arba daugiau), jei grupinių pardavimų svetainės įsipareigoja parduoti tam tikrą skaičių nuolaidų kuponų.

Skaityti apie kolektyvinius pirkimus »

Dovanų kuponai

Dovanų kuponai

Tikriausiai kiekvienas sutiks, kad ne tik dovanoti, bet ir gauti dovanas be galo smagu. Tačiau dažnai nutinka taip, kad gautoji dovana ne tik kad nepatinka, tačiau yra visiškai nenaudinga.

Skaityti apie dovanų kuponus »

Grupiniai pirkimai verslui

Grupiniai pirkimai verslui

Grupinių pirkimų akcijos gali generuoti didelius pardavimus per trumpą laiką. Paprastai tokie pasiūlymai galioja tik tam tikrą laiką ir virusinis šios reklamos pobūdis reiškia, kad pardavimai gali siekti daugybę užsakymų per vieną dieną. Daugeliui verslininkų, tokios akcijos prilygsta pardavimams, kuriuos padarytų per visą mėnesį.

Skaityti apie grupinius pirkimus verslui »

Nuolaidos

Nuolaidos

Šiuolaikiniame pasaulyje daugiausia klientų turi ir laimėtojais versle tampa tie, kurie kokybiškiausias prekes ar paslaugas gali pasiūlyti už optimalią kainą.

Skaityti apie nuolaidas »

Dovanos

Dovanos

Tinklalapyje DienosAkcijos.lt kasdien rasite gausybę akcijų – daugiau nei 40-ies grupinių apsipirkimų portalų teikiamų pasiūlymų. Ir visa tai – vienoje vietoje. Nuolat skubantiems ir į kasdienių darbų maratoną įsisukusiems žmonėms vis mažiau laiko lieka pasirūpinti sveika mityba, savo išvaizda, o ką jau kalbėti apie dovanų paiešką.

Skaityti apie dovanas »

Kokios šiandien dienos akcijos?

Kokios šiandien dienos akcijos?

Ar pastebėjote, kad vis daugėja parduotuvių ir internetinių puslapių, kur siūlomos įvairios akcijos ir kuponai? Neseniai tai buvo dar naujiena, o šiandien daugelis jau kasryt jungia tuos pačius interneto puslapius, norėdami sužinoti, kokios šiandien dienos akcijos?

Skaityti apie šiandienos dienos akcijas »

Grupiniai apsipirkimai

Grupiniai apsipirkimai

Grupiai apsipirkimai, taip pat žinomi kaip kolektyviniai pirkimai, siūlo produktus ir paslaugas gerokai mažesnėmis kainomis, su sąlyga, kad tam tikras skaičius pirkėjų įvykdys pirkimą.

Skaityti apie grupinius pirkimus »

Dienos pasiūlymas

Dienos pasiūlymas

Dienos pasiūlymas yra toks pardavimo tipas, kad prekei ar paslaugai akcija yra taikoma tik tam tikrą laiką.

Skaityti apie dienos pasiūlymus »

DienosAkcijos.lt

Kasdien naujos dienos akcijos bei grupinių apsipirkimų pasiūlymai!

Dienos akcijos net iš 42 portalų!

Turime tau net 36 pasiūlymus.

StiliausGuru.lt

Pasiūlymų prenumerata