Naujienos

Visos naujienos

Nuolaidos

Šiuolaikiniame pasaulyje daugiausia klientų turi ir laimėtojais versle tampa tie, kurie kokybiškiausias prekes ar paslaugas gali pasiūlyti už optimalią kainą.

Nuolaidos

Šiuolaikiniame pasaulyje daugiausia klientų turi ir laimėtojais versle tampa tie, kurie kokybiškiausias prekes ar paslaugas gali pasiūlyti už optimalią kainą. Susikūrėme tam, kad patenkintume itin išrankių šiandieninių vartotojų poreikius. Šiuolaikiniai pirkėjai – ne tik žingeidūs ir išmintingi, jie nuolat domisi naujovėmis, nori išbandyti ką tik rinkoje pasirodžiusias prekes ir paslaugas. Be abejo, ne paskutinėje vietoje atsiranda ir noras kiek sutaupyti.

Tik dienos akcijų ir bei grupinių apsipirkimų portalai gali pasiūlyti didžiausias nuolaidas. Nuolaidų sistema veikia dvejopai. Pirma, akcijos rengiamos prekės ar paslaugos tiekėjui norint populiarinti savo produktą, vardą ir pan. Tai tampa tiesiogine reklama ir lemia būsimo verslo sėkmę. Antra, kuo daugiau pirkėjų nuperka prekę ar paslaugą, tuo pardavėjui ar paslaugos tiekėjui naudingiau, tuo didesnę nuolaidą jis gali pasiūlyti. Tad daugeliu atvejų patenkintos lieka abi pusės: pardavėjai uždirba daugiau, o pirkėjai už stebėtinai nedidelę kainą įsigyja kuponus pasirinktai prekei ar paslaugai.

Mūsų pasąmonė veikia taip, kad nuolat esame viliojami skambiu žodeliu „nuolaidos“. Prekybos centre pamačius atpigintą produktą žmogus tampa tarsi užprogramuotas pirkti. Tačiau retai paskaičiuojame, ar nuolaida reali, ar vietoj to, kad sutaupytume, neteks permokėti? Daugelio prekybininkų išpūstas nuolaidų burbulas tėra tik reklaminis triukas naiviems ir patikliems pirkėjams privilioti. Dažnai tik sugrįžę namo pastebime, kad nusipirkome begales nereikalingų daiktų, kurie namuose neranda savo vietos.

Tuo tarpu dienos akcijų tinklalapiuose nuolaidų sistema daugeliu atvejų yra reali. Tai visiškai paprasta patikrinti internete, siūlomąją kainą palyginus su analogiškų prekių ar paslaugų kainomis. Perkant internetu, galime pasvarstyti, ar daiktas ir paslauga, nors ir siūlomi su ženklia nuolaida, mums išties reikalingi. Tokiu būdu nešvaistysime pinigų ir pirksime tai, kas pravers kasdienėje buityje ar leidžiant laisvalaikį.

Beje, apsiperkantieji dienos akcijų portaluose ir šiuos tinklalapius rekomenduojantys savo draugams skatinami premijomis. Pavyzdžiui, jei Jūsų draugas, paspaudęs atsiųstąją nuorodą, įsigys kuponą, į Jūsų pirkimo sąskaitą atkeliaus premijinių pinigų (nuo 5 iki 10 ar daugiau litų). Tad šiandien prekes ar paslaugas rekomenduoti artimiesiems tikrai naudinga!

Tinklalapyje DienosAkcijos.lt nuolaidos taikomos kasdienėms paslaugoms, pavyzdžiui, plaukų kirpimui ar dažymui, burnos higienos ir dantų priežiūros procedūroms, pietums restorane ir pan. Tad skeptikai, kurie mano, kad dienos akcijų portaluose siūlomos tik nepopuliarios paslaugos, bus maloniai nustebinti. Beje, ne visos paslaugos yra mokamos: siūloma įsigyti ir visiškai nemokamų kuponų, kuriuos panaudojus bus pritaikyta, pavyzdžiui, 20-ies procentų nuolaida. Tad kiekvienas mūsų galime įsitikinti, kad grupinio pasipirkimo portaluose pirkti visapusiškai naudinga.

Kitos naujienos

Nemokami kuponai

Šv. Valentino dienos dovanos mažiausiai 50% pigesnės

Dažniausiai užduodami klausimai apie grupinius apsipirkimus

Dovanų kuponai

Grupiniai pirkimai verslui

DienosAkcijos.lt

Kasdien naujos dienos akcijos bei grupinių apsipirkimų pasiūlymai!

Dienos akcijos net iš 42 portalų!

Turime tau net 1313 pasiūlymų.

Pasiūlymų prenumerata

Grožio dovanos
noriunoriunoriu.lt